Hotel Continental Mariánské Lázně

Hotelu Continental Mariánské Lázně 11 Hotelu Continental Mariánské Lázně 12 Hotelu Continental Mariánské Lázně 13 Hotelu Continental Mariánské Lázně 14 Hotelu Continental Mariánské Lázně 15 Hotelu Continental Mariánské Lázně 16 Hotelu Continental Mariánské Lázně 17 Hotelu Continental Mariánské Lázně 18 Hotelu Continental Mariánské Lázně 19 Hotelu Continental Mariánské Lázně 20 Hotelu Continental Mariánské Lázně 21 Hotelu Continental Mariánské Lázně 22

.Hotel Continental se nachází v centru města, nedaleko centrální kolonády. Přímo u hotelu je parkoviště. Hotel má momentálně k dispozici 23 dvoulůžkových pokojů z toho je 14 pokojů Double De Lux a 9 Double Standart. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, bidetem, vanou i sprchou, satelitní televizí, minibarem, telefonem a trezorem. V příštím roce se kapacita hotelu zdvojnásobí.


Hotelový komplex se skládá ze dvou budov Aida a Tosca. V budově se nachází také společenský sál Giuseppe Verdi, který je možno využít k různým akcím. Pro hosty k dispozici komfortní wellnes, kde je bazén, sauna, balneo. Náš odborný personál poskytne léčbu pod dohledem lékaře a rovněž nabízí širokou škálu relaxačních a kosmetických ošetření.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-continental@toprague.cz
Adresa: Hlavní 230 Mariánské Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Continental Mariánské Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Continental Mariánské Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Romantika

délka pobytu: 3 dny
od 2322 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Čokoládový sen

délka pobytu: 3 dny
od 2322 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Medový balíček

délka pobytu: 4 dny
od 3240 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Luxusní relaxace

délka pobytu: 5 dny
od 3888 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Top Wellness

délka pobytu: 6 dny
od 4320 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Relaxační pobyt

délka pobytu: 7 dny
od 6156 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...

Hotel Continental Mariánské Lázně na mapě:

TOPlist